Výkopové práce minibagrem Brno

Provádíme výkopové a zemní práce minibagrem v Brně a okolí. Stroj k vám dovezeme, provedeme požadované práce a zase jej odvezeme.

K dispozici máme:

Pásové minirypadlo - minibagr Takeuchi - projede dveřmi 80 cm.

Pásový mininakladač - minidumper Cormidi - projede dveřmi 90 cm.

Kolový nakladač - Mininakladač MultiOne - projede průjezdem o šíři 135 cm, vhodný pro převoz na větší vzdálenosti. Možnost použití řady příslušenství jako třeba míchací lopata, paletové vidle atd.

Pásový mininakladač Ditch Witch SK1550 - má lopatu o šířce 150 cm, je vhodný do těžce přístupných míst, svahů atd. Možnost použití paletových vidlí a rýhovače/drážkovače.

Minibagr Takeuchi TB225 - minibagr s výkonem 4 tunového bagru, projede prostorem 110 cm, disponuje funkcí powertilt a nejmodernějším naváděcím zařízením iDig 2D pro přesné výkopy.

Malotraktor Kioti s půdní frézou - Pro konečnou úpravu pozemků nabízíme extrémně výkonnou zemní frézu, která rozemele kameny do 10 cm a kořeny a nálety do 15 cm. Po svém průjezdu zanechává nakypřený záhon připravený k setí trávníku, sazenic atd.

Malotraktor Winea s vlečkou - vhodný k odvozu materiálu na kratší vzdálenosti, lze použít přední radlici, mulčovač, rotavátor, pluh atd.

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo v kontaktním formuláři. Ozveme se vám nazpět a zkonzultujeme s vámi možnosti provedení práce i předběžné nacenění. V ceníku naleznete cenu za hodinu s obsluhou i cenu dopravy.