Multifunkční mininakladač
MultiOne 8.4 S

Parametry

Motor: Yanmar 3TNV88
Výkon: 40 Hp / 30 Kw
Max. rychlost: dvourychlostní 12km/h a 23 km/h
Průtok hydrauliky: 72 l/min
Tlačná síla: 2050 kg
Zdvihací síla: max 1600 kg
Výška zdvihu: 2,98 m
Výška/šířka/délka stroje: 2040/1280/2690 mm
Tlak na podloží: 1062 kg/m2
Hmotnost prázdného stroje: 1740 kg

Tento šikovný multifunkční mininakladač je výborným pomocníkem na každé stavbě. Stroj má k sobě nepřeberné množství příslušenství jako například základní lopatu se zubykombinovanou lopatu 4v1 se zuby k rychlému převážení většího množství materiálu na střední vzdálenost, srovnávání a modelování terénu, rozhrnování a urovnávání navezené zeminy a sypkých materiálů (štěrk, písek, apod.). Lopata navíc obsahuje vidle a může se používat jako vysokozdvižný vozík, umí se rozevírat a zeminu v podstatě "uchopit" a nabírat ji k sobě, od sebe i na místě tak jako u velkých traktorbagrů. K zařízení lze připojit míchací lopatu k přípravě betonu nebo jiných stavebních směsí, která se hodí především při stavbě základů apod. K narušení velmi tvrdé zeminy, a zušlechtění dlouho neobdělávaných pozemků si můžete zapůjčit speciální podrývák. Pozemky, keré nelze orat, lze zušlechťovat speciálním hydraulickým rotačním pluhem (půdní fréza), který zvládne poorat jakkoliv tvrdou i nikdy neobdělávanou zeminu a zvládne zpracovat i půdu prorostlou kořeny. V budoucnu připravujeme speciální drážkovač do velmi tvrdých pozemků s hloubkou max 120 cm a šíře 12 cm, se kterým můžete instalovat inženýrské sítě bez nutnosti bagrování za zlomek času a speciální drtičku stavebního odpadu a suti, takže ušetříte za odvoz a uskladnění a ještě si vytvoříte materiál na vlastní stavbu. K převozu palet se dřevem nebo stavebním materiálem zapůjčujeme paletové vidle. Ze stroje se tak stane vysoce výkonný vysokozdvižný vozík.

K mikninakladači lze připojit vrtací zařízení Auger Torque a vrtat díry na sloupky a vzpěry podobně jako s minibagrem Takeuchi.

Využití mininakladače je opravdu variabilní. V jednom stroji si půjčíte malý vysoce výkonný multifunkční stroj, který se dá použít pro stavební, polní i zahradní práce na malých a středně velkých pozemcích se zhoršenou dostupností - například špatná nebo úzká příjezdová cesta nebo jinak omezeným přístupem. Unikátní je i dosah výsuvného ramene do 2,8 m. To znamená, že vyložíte materiál i do výšky, není nutné používat nájezdy při vykládání do kontejnerů atd. Stroj lze také využívat k přesunu a pokládání panelů a palet až do váhy 1,3 t.

Celý stroj lze používat i ve stísněných podmínkách, díky své konstrukci a ovládání se dokáže otočit téměř na místě a zatočit v podstatě za roh. Díky vyspělému řízenému pohonu všech čtyř kol je trakce každého kola řízená samostatně. Stroj je tak velmi šetrný při jízdě po trávníku a nezanechává černé čáry na povrchu. Pro zcela mimořádné situace je možné "natvrdo" uzamknout pohon kol, tím pádem se všechna kola v jeden okamžik otáčí stejnou rychlostí.

Stroj má navíc homologaci pro jízdu na pozemních komunikacích, tj. má SPZ a je možné jej převážet s řidičským oprávněním sk. B.

Příslušenství

Základní lopata se zuby

Šířka lopaty: 1300 mm
Objem: cca 0,16 m3
Vhodná k přesunu sypkých materiálů, zeminy, odrývání a srovnávání pozemků nebo pokládání panelů.


Míchací lopata

Objem: 0,25 m3
Rozměry a váha:

Slouží jako míchačka bez elektřiny tam, kde se nedostane domíchávač. Sama si naloží, umíchá, beton lze vypustit přídavnou hadicí a vyzvednout až do cca 2,8 m.


Paletové vidle

Promění stroj v obratný a výkonný vysokozdvižný vozík, který bezpečně unese až 1,3 tuny. Navíc s ním můžete jet v klidu po silnici. Můžete zvedat palety se stavebním materiálem, dřevem, dlaždicemi, krytinou atd... Vhodný tam, kde vám nikdo nechce nebo nemůže vjet a složit náklad.Podrývák

Údaje brzy doplníme 


Rotační pluh

Údaje brzy doplníme 


Drážkovač

Údaje brzy doplníme 


Drtič stavebního odpadu a suti

Údaje brzy doplníme  


Fotogalerie