Půdní fréza

PTH ECO Crusher 100

Půdní fréza PTH ECO Crusher 100
Půdní fréza PTH ECO Crusher 100

Parametry

Šířka záběru: 1000 mm
Celková šíře: 1500 mm
Hloubka záběru: 200 mm
Váha: 1700 kg

Vysoce výkonná půdní fréza, která na jeden průjezd nahradí použití mulčovače, rotavátoru, pluhu a rotačních bran a to tak, že za ní vzniká záhon v podstatě rovnou připravený k setí.

Zemní fréza PTH ECO Crusher 100 je vhodná k zušlechtění starých zanedbaných zahrad, udusaných cest, uježděných pozemků okolo rodinných domů po stavbě a přípravě zeminy před založením nového trávníku. Rozdrtí kameny, kořeny, nálety a křoviny do tloušťky 15 cm, které rozemele a zapracuje do půdy jako zelené hnojivo. Pokud máte větší plochy s nálety o větší tloušťce, lze využít vysoce efektivní lesní frézu.

Zemní fréza se připojuje za malotraktor, díky kterému lze takto zpracovávat různě svažité, terasovité a jinak těžce dostupné pozemky. Kultivátor je možné využívat celoročně za sucha. Velkou výhodou je možnost přípravných prací v zimě když mrzne, takže na jaře už jen sázíte.

Finální úpravu zeminy před zasetím nové trávy provádíme profesionálním zakladačem trávníků s rotačními bránami a secím strojem. Pomocí tohoto stroje se zemina rovnoměrně rozprostře po pozemku a jakmile je plocha v požadovaném stavu, lze zahájit setí.

Frézu s malotraktorem zapůjčujeme pouze s obsluhou.


Fotogalerie