Naše stroje

Minibagry, Minidumpery, Mininakladače, Malotraktory a příslušenství

Minibagr Takeuchi TB210R (1,1 t)

VÍCE INFORMACÍ

Malý a lehký bagr, který je ideální do těžce přístupného terénu. Minibagr je možné převézt na klasickém vozíku, má roztažné pásy a může projet dveřmi do budovy. Flexibilním ramenem lze provádět oboustranně mimoosé kopání podél zdi do hloubky až 1,7 m. K dispozici nabízíme lopaty se zuby 20, 30, 40, 50 cm a svahovou 80 cm.


Minibagr Takeuchi TB216 (1,8 t)

VÍCE INFORMACÍ

Nadupaný minibagr s dosahem do 2,3 m, který projede metrovou brankou. 216ka má intuitivní jemné ovládání a rychlostí i silou se vyrovná 225ce, může provádět mimoosé výkopy a díky funkci powertilt lze naklápět lopatu do všech směrů. Možnost odmontování ochranného rámu. Lze připojit výkonné vrtací zařízení či pařezovou frézu. K dispozici jsou lopaty se zuby 30, 40, 50, 60, 100 cm svahová. TB216 umí provádět přesné výkopy s pomocí laseru a nivelačního systému iDig 2D.


Minibagr Takeuchi TB225 (2,4 t)

VÍCE INFORMACÍ

Špičkový stroj v kategorii malých bagrů s nízkou váhou. V určitých ohledech jej lze srovnávat s výkonem 3,5 tunového bagru. Bagr má roztažné pásy 110-150 cm, robotické rameno, se kterým lze podkopávat například potrubí, funkci jeřábu či mimoosého kopání. Minibagr se hodí na rozsáhlejší zemní práce jako výkop bazénů, základů, inženýrských sítí apod. Nabízíme lopaty se zuby 30, 50, 70 a 100 cm svahovou, přesné kopání systémem iDig.


Minibagr Takeuchi TB240

VÍCE INFORMACÍ

Profesionální minibagry, které mají robotické rameno powertilt, funkci jeřábu, rychloupínací systém, mimoosé kopání, atd. Lze k nim připojit například bourací kladivo, hydraulický drapák, vrtací soupravu nebo pařezovou frézu. Tyto bagry se hodí na výkopy bazénů, základů, šachet, jímek. Nabízíme lopaty se zuby 30, 50, 70, 120 cm svahovou. Bagry jsou osazené čidly pro laserové navádění pomocí systému iDig 2D.


Liebherr R914 Compact

VÍCE INFORMACÍ

R914 je vysoce výkonný stroj na nejtěžší práce jako demolice, rekultivace pozemků, rizikové kácení stromů aj. Bagr má hloubkový dosah ramene do 5,5 m, před sebe 8,7 m a dosah do výšky až 9,6 m. V plném rozsahu ramene unese až 1,7 tuny, může tedy nést i lesní frézu FAE, drapák, speciální drapák multigrab, kácecí hlavu a další nářadí.


Vrtací zařízení Auger Torque X-1500 a X-2500

VÍCE INFORMACÍ

Hydraulické vrtací zařízení s půdními vrtáky na vrtání libovolných děr o šířce 150, 200, 250, 300, mm a délce 1,2 m s možností prodloužení nástavci o délce 1 a 0,5 m. Lze jej jednoduše připnout na rameno minibagru Takeuchi a pohodlně vyvrtat díry na plotové sloupky, mikropiloty atd. Na větší bagry nabízíme vrtnou soupravu s vrtáky 350, 400, 450 a 500 mm.


Multifunkční Mininakladač MultiOne 8.5S

VÍCE INFORMACÍ

Mnohostranně využitelný mininakladač, ke kterému můžete připojit různé druhy lopat, míchací lopatu, drážkovač, podrývák, rotační pluh, drtičku stavebního odpadu a mnoho dalšího. Je vhodný do stísněných podmínek, umí se otáčet téměř na místě, vyložení materiálu až do 3 m. Lze převážet na pozemní komunikaci s ř.p. sk. B.


Pásový mininakladač Ditch Witch SK3000

VÍCE INFORMACÍ

Extrémně výkonný pásový mininakladač, ke kterému lze kromě čelní lopaty připojit celá řada hydraulických zařízení jako drážkovač, drapák na dřevo, míchací lopaty, vrtnou soupravu aj. Stroj je díky nízkému těžišti a robustnímu podvozku velmi stabilní v těžkém terénu. Je vhodný k převozu hlíny, stavebních materiálů, modelování terénu, zvedání těžkých břemen a palet atd.


Půdní rýhovač/drážkovač

VÍCE INFORMACÍ

Vysoce výkonný zemní rýhovač, se kterým lze provádět výkopy do hloubky až do 126 cm. Ideální na výkopy všech typů inženýrských sítí, vhodný do složitých a těžce dostupných terénů. Výkon rýhovače je 500-900 m za den a to i v těžkých hlinito-kamenitých půdách. 


Lesní fréza FAE

VÍCE INFORMACÍ

Vysoce výkonná lesní fréza FAE v agregaci s bagrem Liebherr R914 umožňuje ještě efektivnější čištění zanedbaných pozemků od náletů a invazních dřevin. Fréza je vhodná na frézování dřevina na stojato, již nařezaných hromad a korun od pokácených stromů, klestí po těžbě, hodí se k frézování svažitých pozemků a mezí atd. Pokud je průměr kmene větší než 20 cm, je vhodné strom zpracovat kácecími kleštěmi TMK.Minidumper Yamaguchi WB07

VÍCE INFORMACÍ

Do stísněných prostor lze použít tento šikovný pásový minidumper Yamaguchi s předním vyklápěním. Dempr odveze náráz až 700 kg materiálu a můžete se pohybovat třemi rychlostmi vpřed i vzad. Díky své váze ho lze odvézt na přívěsu do 750 kg nebo na větším přívěsu společně s dalším strojem. Stroj se hodí k minibagrům do 2,5 tuny.


Minidumper Yamaguchi WB12

VÍCE INFORMACÍ

Pásový minidumper Yamaguchi WB12 lze použít pro efektivní převoz až 1200 kg materiálu. Stroj disponuje vyklápěním do tří stran. Díky speciální korbě s automatickým odjištěním a zajištěním si pouze nastavíte stranu, na kterou chcete vyklápět a bočnice se již otevře a zavře sama. Pří práci s tímto demprem máte pocit, že si hrajete. Je vhodný ke všem našim minibagrům.


Malotraktor Winea 47HP-Excellent

VÍCE INFORMACÍ

Lehký kloubový malotraktor, který je možné řídit s řidičským opravněním skupiny B. K traktoru nabízíme zapůjčení výklopové vlečky, lesní nástavbu, rotavátor a mulčovač. Je vhodný na jakékoliv stavební práce, vyklízení objektů, zemědělské či lesní práce. Hodí se k šetrnému odvozu velkého množství zeminy z již zatravněného pozemku.


Mercedes Unimog U430

Silný terénní automobil v homologaci traktor uveze cca 5 tun materiálu na korbě a dalších cca 8 tun na vleku. Celkově však může táhnout až 40 tun. Má vysokou svahovou dostupnost, třístrannou sklopku a možnost připojení hydraulických zařízení. U430 je vysoce efektivní v agregaci s přívěsem Metsjö MF11. Je vhodný k dopravě strojů do 7 tun nebo dovoz materiálů na stavbu. Může vézt dvě různé frakce.


Arocs 2042 AK 4x4

VÍCE INFORMACÍ

Terénní automobil 4x4 v homologaci traktor s kontejnerem a možností táhnout vlečky a podvaly. Vozidlo je vhodné k převážení jak sypkých materiálů, tak i strojů a příslušenství.


Traktor Fendt Vario F211

VÍCE INFORMACÍ

Vysoce výkonný traktor, mezi jehož přednosti patří výborná obratnost či hydrostatický pohon umožňující rychlost 0,02-40 km/h. Traktor je vhodný k použití půdní frézy PTH Microcrusher nebo těžkého půdního zakladače Collari.


Pásový traktor Lamborghini Strike C115

VÍCE INFORMACÍ

Jedinečný pásový traktor Lamborghini je nepostradatelný pomocník při rekultivacích starých zahrad, brownfieldů atd. V agregaci s půdní frézou nebo těžkým zakladačem lze obdělávat pozemky v prudkých svazích, kde by se kolový traktor převrátil. Přední radlice pomáhá pokládat nálety, lze ji použít jako buldozer pro vyrovnávání a shrnování a díky její stavitelnosti ve třech osách také k modelaci terénu. Radlici je možno vyměnit za čelní nakladač.


Orbito Rapid 600

VÍCE INFORMACÍ

Profesionální jednoosý nosič nářadí Orbito Rapid 600 používáme pro zakládání trávníku. Umožňuje agregaci výkonných zařízení jako obracecí půdní fréza pro zapracování starého trávníku, rotační brány k finalizaci povrchu a rovnoměrné osetí secím strojem.


Půdní fréza PTH Eco Crusher

VÍCE INFORMACÍ

Extrémně výkonná, ale malá půdní fréza, která zvládne rozemlít kameny nebo navážku do 20 cm a kořeny náletů do 10 cm průměru. Je vhodná k likvidaci podpovrchových kořenů a pařízků po předchozím odstranění nadzemní biohmoty náletů. Fréza má nezastupitelnou roli při rekultivaci starých zanedbaných pozemků. Po průjezdu frézy zůstane nakypřená zemina, kterou stačí vyrovnat a naset novou trávu.


Štěpkovač Laski

VÍCE INFORMACÍ

Štěpkování je ekologická alternativa likvidace náletů a větví o průměru do 20 cm. Vznikne vysoce kvalitní přírodní materiál přímo v místě vykácení, kde je možné jej využít pro další zpracování při úpravách vaší zahrady.


Těžký půdní zakladač Collari

VÍCE INFORMACÍ

Tento vysoce výkonný těžký půdní zakladač na jeden průjezd zlikviduje starý trávník a rostlinné zbytky, kameny, zbytky cihel nebo kořenů uloží do hloubky cca 15-20 cm. Zbylou hlínu překatruje tak, že na povrchu zůstane nakypřená jemná hlína připravená k dalšímu zpracování.