Naše stroje

Minibagry, Minidumpery, Mininakladače, Malotraktory a příslušenství

Minibagr Takeuchi TB210R (1,1 t)

VÍCE INFORMACÍ

Malý a lehký bagr, který je ideální do těžce přístupného terénu. Minibagr je možné převézt na klasickém vozíku, má roztažné pásy a může projet dveřmi do budovy. Flexibilním ramenem lze provádět oboustranně mimoosé kopání podél zdi do hloubky až 1,7 m. K dispozici nabízíme lopaty se zuby 20, 30, 40, 50 cm a svahovou 80 cm.


Minibagr Takeuchi TB216 (1,8 t)

VÍCE INFORMACÍ

Nadupaný minibagr s dosahem do 2,3 m, který projede metrovou brankou. 216ka má intuitivní jemné ovládání a rychlostí i silou se vyrovná 225ce, může provádět mimoosé výkopy a díky funkci powertilt lze naklápět lopatu do všech směrů. Možnost odmontování ochranného rámu. Lze připojit výkonné vrtací zařízení či pařezovou frézu. K dispozici jsou lopaty se zuby 30, 40, 50, 60, 100 cm svahová. TB216 umí provádět přesné výkopy s pomocí laseru a nivelačního systému iDig 2D.


Minibagr Takeuchi TB225 (2,4 t)

VÍCE INFORMACÍ

Špičkový stroj v kategorii malých bagrů s nízkou váhou. V určitých ohledech jej lze srovnávat s výkonem 3,5 tunového bagru. Bagr má roztažné pásy 110-150 cm, robotické rameno, se kterým lze podkopávat například potrubí, funkci jeřábu či mimoosého kopání. Minibagr se hodí na rozsáhlejší zemní práce jako výkop bazénů, základů, inženýrských sítí apod. Nabízíme lopaty se zuby 30, 50, 70 a 100 cm svahovou, přesné kopání systémem iDig.


Minibagr Takeuchi TB240 a TB370 (4-7 t)

VÍCE INFORMACÍ

Profesionální minibagry, které mají robotické rameno powertilt, funkci jeřábu, rychloupínací systém, mimoosé kopání, atd. Lze k nim připojit například bourací kladivo, hydraulický drapák, vrtací soupravu nebo pařezovou frézu. Tyto bagry se hodí na výkopy bazénů, základů, šachet, jímek. Nabízíme lopaty se zuby 30, 50, 60, 70, 80, 120 cm svahovou. Bagry jsou osazené čidly pro laserové navádění pomocí systému iDig 2D.


Vrtací zařízení Auger Torque X-1500

VÍCE INFORMACÍ

Hydraulické vrtací zařízení s půdními vrtáky na vrtání libovolných děr o šířce 150, 200, 250, 300, mm a délce 1,2 m s možností prodloužení o dalších 0,5 m. Lze jej jednoduše připnout na rameno minibagru Takeuchi a pohodlně vyvrtat díry na plotové sloupky, mikropiloty atd. Na větší bagry nabízíme vrtnou soupravu s vrtáky 350, 400, 450 a 500 mm.


Multifunkční Mininakladač MultiOne 8.5S

VÍCE INFORMACÍ

Mnohostranně využitelný mininakladač, ke kterému můžete připojit různé druhy lopat, míchací lopatu, drážkovač, podrývák, rotační pluh, drtičku stavebního odpadu a mnoho dalšího. Je vhodný do stísněných podmínek, umí se otáčet téměř na místě, vyložení materiálu až do 3 m. Lze převážet na pozemní komunikaci s ř.p. sk. B.


Pásový mininakladač Ditch Witch SK1550

VÍCE INFORMACÍ

Extrémně výkonný a rychlý pásový mininakladač, ke kterému lze kromě čelní lopaty připojit celá řada hydraulických zařízení jako drážkovač, míchací lopaty, vrtnou soupravu aj. Stroj je díky nízkému těžišti a robustnímu podvozku velmi stabilní v těžkém terénu. Se zvednutým ramenem dosáhne až do 2,4 m. Je vhodný k převozu hlíny, stavebních materiálů, modelování terénu atd.


Půdní rýhovač/drážkovač

VÍCE INFORMACÍ

Vysoce výkonný zemní rýhovač, se kterým lze provádět výkopy do hloubky až do 126 cm. Ideální na výkopy všech typů inženýrských sítí, vhodný do složitých a těžce dostupných terénů. Výkon rýhovače je 500-900 m za den a to i v těžkých hlinito-kamenitých půdách. 


Pásový nakladač Takeuchi TL12V2

VÍCE INFORMACÍ

Pásový nakladač Takeuchi TL12V2 patří mezi absolutní špičku nejvýkonnějších pásových nakladačů na světě. Je to super výkonná alternativa běžně dostupných UNC a "Bobků". Stroj unese až 5 tun, uzvedne do výšky okolo 2,5 tun a ramena vyzvedne do výšky až 3,3 m. Lze jej agregovat s nejvýkonnějšími zařízeními jako je lesní fréza FAE Forest Mulcher, která dokáže doslova "sežrat" nálety, keře i stromy do 20 cm. Díky své nosnosti může skládat těžká břemena a palety například s cementem.


Minidumper Cormidi AC 14.85

VÍCE INFORMACÍ

Novější verze mininakladače Cormidi, který uveze až 800 kg nákladu. Můžete s ním odvážet, zarovnávat nebo udusávat navezenou hlínu, převážet stavební materiály do těžko dostupných míst na vašem pozemku atd. Zvládá prudké svahy a těžký terén, umí se zakopat do země. Je to vhodný pomocník k minibagru. Pohon diesel.


Malotraktor Winea 47HP-Excellent

VÍCE INFORMACÍ

Lehký kloubový malotraktor, který je možné řídit s řidičským opravněním skupiny B. K traktoru nabízíme zapůjčení výklopové vlečky, lesní nástavbu, rotavátor a mulčovač. Je vhodný na jakékoliv stavební práce, vyklízení objektů, zemědělské či lesní práce. Hodí se k šetrnému odvozu velkého množství zeminy z již zatravněného pozemku.


Mercedes Unimog U430

Silný terénní automobil v homologaci traktor uveze cca 5 tun materiálu na korbě a dalších cca 8 tun na vleku. Celkově však může táhnout až 40 tun. Má vysokou svahovou dostupnost, třístrannou sklopku a možnost připojení hydraulických zařízení. U430 je vysoce efektivní v agregaci s přívěsem Metsjö MF11. Je vhodný k dopravě strojů do 7 tun nebo dovoz materiálů na stavbu. Může vézt dvě různé frakce.


Traktor Fendt Vario F211

VÍCE INFORMACÍ

Vysoce výkonný traktor, mezi jehož přednosti patří výborná obratnost či hydrostatický pohon umožňující rychlost 0,02-40 km/h. Traktor je vhodný k použití půdní frézy PTH Microcrusher nebo těžkého půdního zakladače Collari.


Köppl Hydro Athlet

VÍCE INFORMACÍ

Profesionální zakladač trávníků, který umožňuje agregaci výkonných zařízení jako obracecí půdní fréza pro zapracování starého trávníku, rotační brány ke srovnání před finálním setím secím strojem.


Půdní fréza PTH Microcrusher

VÍCE INFORMACÍ

Extrémně výkonná, ale malá půdní fréza, která zvládne rozemlít kameny nebo navážku do 10 cm a kořeny a nálety do 10 cm průměru. Je vhodná ke kompletní rekultivaci starých zanedbaných pozemků. Po průjezdu frézy vznikne nakypřený záhon v podstatě rovnou připravený k setí nového trávníku.


Těžký půdní zakladač Collari

VÍCE INFORMACÍ

Tento vysoce výkonný těžký půdní zakladač na jeden průjezd zlikviduje starý trávník a rostlinné zbytky, kameny, zbytky cihel nebo kořenů uloží do hloubky cca 15-20 cm. Zbylou hlínu překatruje tak, že na povrchu zůstane nakypřená jemná hlína připravená k dalšímu zpracování.


Zahradní válec Wimbledon

VÍCE INFORMACÍ

Po kompletní rekultivaci zahrady půdní frézou a zasetí nové trávy je vhodné upravit pozemek pomocí travního válce o hmotnosti 360 kg a šířce 1400 mm. K válení používáme pracovní čtyřkolku, díky čemuž nedochází k vyjíždění hlubokých kolejí v zemi.


Přívěsy

VÍCE INFORMACÍ

Nabízíme různé velikosti speciálně upravených přívěsů s různou maximální užitečnou nosností na odvoz minibagrů, minidumperů, mininakladačů, malotraktorů a příslušenství. Nabízíme také speciálně upravený přívěs na převoz dvou motocyklů.


Připravujeme

Speciály Caron 4x4

VÍCE INFORMACÍ

Speciální hybrid náklaďáku a malotraktoru, se kterým lze vjet do těžce přístupného terénu i na pozemky s úzkou přístupovou cestou. Zadní kola kopírují trasu předních. Ideální v kombinaci s minibagrem nebo minidumperem. Třístranný sklápěč. Říditelný s ŘP. sk. B.Naprosto speciální nákladní vozidlo s neskutečnou prostupností terénem, které odveze naráz 7 tun materiálu při maximální rychlosti 60 km/h. Speciál má samostatně říditelné nápravy, díky čemuž může efektivněji zatáčet nebo jet šikmo rovně. Díky odlehčovací brzdě zvládá i poměrně prudké terény. Dostane se i do míst, kam běžná nákladní vozidla odmítají vjet. Součástí je kontejnerový nosič.