Naše stroje
Minibagry, Minidumpery, Malotraktory a příslušenství

Minibagr Takeuchi TB210R

Malý a lehký bagr, který je ideální do těžce přístupného terénu. Minibagr je možné převézt na klasickém vozíku, má roztažné pásy a může projet dveřmi do budovy. Flexibilním ramenem lze provádět mimoosé kopání podél zdi. K dispozici nabízíme 4 typy lopat 30, 40, 50 cm a 80 cm.


Vrtací zařízení Auger Torque X-1500

VÍCE INFORMACÍ

Hydraulické vrtací zařízení na vrtání libovolných děr o šířce 150, 200, 250, 300 mm a délce 1,2 m s možností prodloužení o dalších 0,5 m. Lze jej jednoduše připnout na rameno minibagru Takeuchi a pohodlně vyvrtat díry na plotové sloupky, mikropiloty atd.


Multifunkční Mininakladač MultiOne

VÍCE INFORMACÍ

Mnohostranně využitelný mininakladač, ke kterému můžete připojit různé druhy lopat, míchací lopatu, drážkovač, podrývák, rotační pluh, drtičku stavebního odpadu a mnoho dalšího. Je vhodný do stísněných podmínek, umí se otáčet téměř na místě, vyložení materiálu až do 3 m. Lze převážet na pozemní komunikaci s ř.p. sk. B.


Mindumper Cormidi 80

VÍCE INFORMACÍ

Malý a praktický nakladač (dumper), který uveze až 800 Kg materiálu. Nakladač je vhodný na výkopové práce, převoz materiálu na stavbě, zarovnávání terénu. Má jednoduché a plynulé ovládání a je možné jej odvézt na klasickém vozíku za autem. Vhodný pro šetrný převoz materiálu na již zatravněném pozemku.


Minidumper Cormidi C85

VÍCE INFORMACÍ

Novější verze mininakladače Cormidi, který uveze až 800 kg nákladu. Můžete s ním odvážet materiál, zarovnávat nebo udusávat navezenou hlínu, převážet stavební materiály do těžko dostupných míst na vašem pozemku atd. Zvládá prudké svahy a těžký terén. Pohon diesel.


Malotraktor Winea 47HP-Excellent

VÍCE INFORMACÍ

Lehký kloubový malotraktor, který je možné řídit s řidičským opravněním skupiny B. K traktoru nabízíme zapůjčení výklopové vlečky, pluh, rotavátor a mulčovač. Je vhodný na jakékoliv stavební práce, vyklízení objektů, zemědělské či lesní práce. Hodí se k šetrnému odvozu velkého množství zeminy z již zatravněného pozemku.


Půdní fréza PTH Microcrusher

VÍCE INFORMACÍ

Extrémně výkonná, ale malá půdní fréza, která zvládne rozemlít kameny nebo navážku do 10 cm a kořeny a nálety do 15 cm průměru. Po průjezdu frézy vznikne nakypřený záhon rovnou připravený k setí nového trávníku.


Speciál Caron 4x4

VÍCE INFORMACÍ

Speciální hybrid náklaďáku a malotraktoru, se kterým lze vjet do těžce přístupného terénu i na pozemky s úzkou přístupovou cestou. Zadní kola kopírují trasu předních. Ideální v kombinaci s bagrem nebo minidumperem. Hlínu tak lze efektivně odvážet naráz. Uveze také samotné stroje, takže ušetříte za jejich dopravu navíc. 


Automobil Mitsubishi Pajero Pinin

VÍCE INFORMACÍ

Lehký terenní automobil, se kterým lze převézt všechny minibagry v naší půjčovně. Vypůjčit lze celou tažnou soupravu automobilu a speciálně upraveného přívěsu, kde máte jistotu, že je splněn zákonný limit do 3,5t i s nákladem pro možnost řízení s řidičákem sk. B.


Přívěsy

VÍCE INFORMACÍ

Nabízíme různé velikosti speciálně upravených přívěsů s různou maximální užitečnou nosností na odvoz minibagrů, minidumperů, strojů a příslušenství. Nabízíme také speciálně upravený přívěs na převoz dvou motocyklů.