Naše stroje
Minibagry, Minidumpery, Malotraktory a příslušenství

Minibagr Takeuchi TB210R

Malý a lehký bagr, který je ideální do těžce přístupného terénu. Minibagr je možné převézt na klasickém vozíku, má roztažné pásy a může projet dveřmi do budovy. Flexibilním ramenem lze provádět mimoosé kopání podél zdi. K dispozici nabízíme 4 typy lopat 30, 40, 50 cm a 80 cm.


Minibagr Takeuchi TB225

VÍCE INFORMACÍ

Špičkový stroj v kategorii malých bagrů s nízkou váhou. V určitých ohledech jej lze srovnávat s výkonem 3,5 tunového bagru. Bagr má roztažné pásy 110-150 cm, robotické rameno, se kterým lze podkopávat například potrubí, funkci jeřábu či mimoosého kopání. Minibagr se hodí na rozsáhlejší zemní práce jako výkop bazénů, základů, inženýrských sítí apod. Nabízíme lopaty 30, 50, 70 a 100 cm.


Vrtací zařízení Auger Torque X-1500

VÍCE INFORMACÍ

Hydraulické vrtací zařízení s půdními vrtáky na vrtání libovolných děr o šířce 150, 200, 250, 300 mm a délce 1,2 m s možností prodloužení o dalších 0,5 m. Lze jej jednoduše připnout na rameno minibagru Takeuchi a pohodlně vyvrtat díry na plotové sloupky, mikropiloty atd.


Multifunkční Mininakladač MultiOne 8.4S

VÍCE INFORMACÍ

Mnohostranně využitelný mininakladač, ke kterému můžete připojit různé druhy lopat, míchací lopatu, drážkovač, podrývák, rotační pluh, drtičku stavebního odpadu a mnoho dalšího. Je vhodný do stísněných podmínek, umí se otáčet téměř na místě, vyložení materiálu až do 3 m. Lze převážet na pozemní komunikaci s ř.p. sk. B.


Pásový mininakladač Ditch Witch SK1550

VÍCE INFORMACÍ

Extrémně výkonný a rychlý pásový mininakladač, ke kterému lze kromě čelní lopaty připojit celá řada hydraulických zařízení jako drážkovač, míchací lopaty, vrtnou soupravu aj. Stroj je díky nízkému těžišti a robustnímu podvozku velmi stabilní v těžkém terénu. Se zvednutým ramenem dosáhne až do 2,4 m. Je vhodný k převozu hlíny, stavebních materiálů, modelování terénu atd.


Mindumper Cormidi 80

VÍCE INFORMACÍ

Malý a praktický nakladač (dumper), který uveze až 800 Kg materiálu. Nakladač je vhodný na výkopové práce, převoz materiálu na stavbě, zarovnávání terénu. Má jednoduché a plynulé ovládání a je možné jej odvézt na klasickém vozíku za autem. Vhodný pro šetrný převoz materiálu na již zatravněném pozemku.


Minidumper Cormidi C85

VÍCE INFORMACÍ

Novější verze mininakladače Cormidi, který uveze až 800 kg nákladu. Můžete s ním odvážet, zarovnávat nebo udusávat navezenou hlínu, převážet stavební materiály do těžko dostupných míst na vašem pozemku atd. Zvládá prudké svahy a těžký terén, umí se zakopat do země. Je to vhodný pomocník k minibagru. Pohon diesel.


Malotraktor Winea 47HP-Excellent

VÍCE INFORMACÍ

Lehký kloubový malotraktor, který je možné řídit s řidičským opravněním skupiny B. K traktoru nabízíme zapůjčení výklopové vlečky, pluh, rotavátor a mulčovač. Je vhodný na jakékoliv stavební práce, vyklízení objektů, zemědělské či lesní práce. Hodí se k šetrnému odvozu velkého množství zeminy z již zatravněného pozemku.


Malotraktor Kioti DK6010(HST)

VÍCE INFORMACÍ

Vysoce výkonný malotraktor, mezi jehož přednosti patří výborná obratnost či hydrostatický pohon umožňující rychlost 0-29,7 km/h. Maximální zdvihová síla čelního nakladače je 1734 kg. Lze s ním srovnávat terén i převážet břemena pomocí paletových vidlí. Vhodný k použití půdní frézy PTH Microcrusher.


Půdní fréza PTH Microcrusher

VÍCE INFORMACÍ

Extrémně výkonná, ale malá půdní fréza, která zvládne rozemlít kameny nebo navážku do 10 cm a kořeny a nálety do 10 cm průměru. Je vhodná ke kompletní rekultivaci starých zanedbaných pozemků. Po průjezdu frézy vznikne nakypřený záhon v podstatě rovnou připravený k setí nového trávníku.


Přívěsy

VÍCE INFORMACÍ

Nabízíme různé velikosti speciálně upravených přívěsů s různou maximální užitečnou nosností na odvoz minibagrů, minidumperů, mininakladačů, malotraktorů a příslušenství. Nabízíme také speciálně upravený přívěs na převoz dvou motocyklů.


Připravujeme

Speciály Caron 4x4

VÍCE INFORMACÍ

Speciální hybrid náklaďáku a malotraktoru, se kterým lze vjet do těžce přístupného terénu i na pozemky s úzkou přístupovou cestou. Zadní kola kopírují trasu předních. Ideální v kombinaci s minibagrem nebo minidumperem. Třístranný sklápěč. Říditelný s ŘP. sk. B.

Naprosto speciální nákladní vozidlo s neskutečnou prostupností terénem, které odveze naráz 7 tun materiálu při maximální rychlosti 60 km/h. Speciál má samostatně říditelné nápravy, díky čemuž může efektivněji zatáčet nebo jet šikmo rovně. Díky odlehčovací brzdě zvládá i poměrně prudké terény. Dostane se i do míst, kam běžná nákladní vozidla odmítají vjet. Součástí je kontejnerový nosič.