Samojízdný mulčovač

Orec RM982F
Mulčovač Orec RM982F
Mulčovač Orec RM982F

Parametry

Šířka: 107 cm
Výška: 95 cm
Délka: 202 cm
Hmotnost: 310 kg
Šířka záběru: 98 cm
Max. rychlost pojezdu: 11 km/h
Palivo: Benzín
Spotřeba paliva: cca 4 l/h
Objem nádrže: 12 l
Výkon motoru: 17,2 kW/ 23 HP
Motor: Kawasaki FS691V

Samojízdný mulčovač Orec RM982F je vhodný k sekání veškerých úporných náletů, trnek, šípků, malin, ostružin, hrbatých luk s krtinci či mraveništi a to i v náročnějších terénech. Sekací ústrojí s výkyvnými noži zvládá zpracovat nálety a na zemi ležící větve do průměru cca 5 cm.

Díky pohonu 4x4 a uzávěrce diferenciálu má vysokou předozadní průchodnost terénem. Lze jej tedy využít i k sekání poměrně svažitých neudržovaných pozemků. Díky své rychlosti je velmi efektivní také k údržbě rovných zelených ploch v areálech firem nebo fotovoltaických elektráren.

V lesohospodářství a vyžínání osázených ploch a pasek je schopný prokličkovat mezi mladým lesním porostem a přitom stromky neponičit. Hustou trávu a keře rozseká na malé kousky které následně zetlejí na místě. Svou produktivitou nahradí 3-4 borce s vysoce výkonným profesionálním křovinořezem. Takové efektivity lze dosáhnout za podmínky, že v porostu neleží zarostlá kulatina.

Rychlost a směr jízdy se ovládá plynule pákou nebo pedálem. Výšku sekání lze krokově nastavit v rozmezí 50 - 120 mm. Díky nízké hmotnosti a malým rozměrům může být převážen na vleku za osobním automobilem nebo v dodávce.

Stroj půjčujeme s vyškolenou obsluhou i bez.


Fotogalerie