Zemní hydraulické vrtací zařízení

Auger Torque X-1500 a X-2500

K minibagrům Takeuchi půjčujeme profesionální vrtací zařízení na minibagr - hydraulickou vrtnou soupravu X 1500 Auger Torque. Tímto vrtacím zařízením ve spojení se zemním vrtákem můžete snadno a rychle vyvrtat díry do hloubky až 5 m, zavrtávat mikropiloty pro zakládání menších i větších staveb například sloupky na zahradní ploty, oplocení a zídky, ohrady pro koně a dobytek, zakládání a osázení vinic, sadů i zahrad, zajištění statiky zdí, piloty pod stavby atd. Lze jej použít i při stavbě pergol, garáží, altánů, chat, zimních zahrad, přístřešků, vjezdů, bran, zábradlí apod. 

Vrtací hlava má rychloupínací systém, takže ji na bagr zvládnete nasadit během pár minut. Rychlost otáčení vrtací hlavy na minibagru Takeuchi TB210R je cca 40-50 ot./min a točivý moment cca 1300 Nm.

Pro vaši představu profesionální motorový dvoumužný ruční zemní vrták (jamkovač) má točivý moment cca 516 Nm.

K menším minibagrům nabízíme zemní vrtáky o průměru 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm a délce 1,2 m. K dispozici je také prodlužovací zařízení o délce 0,5 a 1 m. Celkově tedy můžete vrtat do hloubky až 2,2 m (podle typu bagru). Pro větší minibagry nabízíme větší průměry 350 mm, 400 mm, 450mm, 500 mm včetně výkonnější vrtací hlavy Auger Torque X2500 a další sady prodloužení, kde se ve specifických podmínkách můžeme dostat až do hloubky 5 m.

Do tvrdšího podloží (ne do kamene) nabízíme přídavnou korunku a tvrdo kovové vrtací zuby/plátky.

K zapůjčení je pouze celá vrtací souprava minibagru, vrtací hlavy a zemního vrtáku. Některé větší minibagry půjčujeme pouze s obsluhou.


Fotogalerie