Výkopové a zemní práce minibagrem Brno a okolí

Terénní úpravy zahrad

Provádíme výkopové a zemní práce pásovým minibagrem s obsluhou. Specializujeme se na terénní úpravy, modelaci teras, výkopy bazénů, jímek, základů atd. a to i ve velmi složitých podmínkách. Dále s pomocí našich strojů umíme dát pozemek do pořádku a zaset novou trávu. Bagr k vám dovezeme, provedeme práci a zase jej odvezeme. Pokud je práce na více dní, je možné bagr ponechat přes noc v zabezpečeném areálu u vás na pozemku. 

K dispozici máme Minibagr Takeuchi TB210R - lehký pásový minibagr, se kterým je možné kopat do hloubky až 1,75 m a projet dveřmi nebo brankou 80 cm. Je možné kopat i ve svahu nebo mimoose na obě strany. Bagr je bezpřesahový.

Minidumper/nakladač Cormidi - lehký pásový nakladač, se kterým je možné odvézt až 800 kg materiálu najednou, projede dveřmi 90 cm. Nakladač je vhodné použít k odvozu nakopané zeminy do kontejneru nebo na jiné místo na pozemku. 

Multifunkční mininakladač MultiOne, se kterým lze rychle a obratně přesunout velké množství zeminy do větší vzdálenosti. K tomuto stroji je i zajímavé množství příslušenství jako například paletové vidle pro přesun stavebního materiálu bez nutnosti něco ručně přeskládávat, míchací lopata, se kterou si naberete materiál bez námahy, a lze ji vyzvednout do téměř 3 m.

Minibagr Takeuchi TB225 lze použít na větší akce jako výkop základů, nádrží, jímek, sklepů, srovnávání terénu atd. Tento minibagr máme osazený samonivelačním systémem iDig 2D pro přesné výkopy. Minibagr má roztažné pásy (110-150 cm) a dosáhne do hloubky až 2,5 m.

Pásový mininakladač Ditch Witch SK1550 je výborný stroj do extrémních podmínek. Má výbornou svahovou dostupnost a je ideálním pomocníkem do špatně přístupných míst. Šířka lopaty je 150 cm. Ke stroji lze navíc použít příslušenství jako paletové vidle nebo rýhovač/drážkovač.

Ke kompletní rekultivaci starých a zanedbaných pozemků nabízíme zpracování půdy malotraktorem Kioti s půdní frézou. Fréza rozemele kořeny i kameny do průměru 10 cm a nakypří zeminu do hloubky cca 10-15 cm tak, že je v podstatě možné rovnou zasadit nový trávník.

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo v kontaktním formuláři. Ozveme se vám nazpět a zkonzultujeme s vámi možnosti provedení práce i předběžné nacenění. V ceníku naleznete cenu za hodinu s obsluhou a dopravu.