Výkopové a zemní práce minibagrem Brno a okolí

Provádíme výkopové a zemní práce pásovým minibagrem s obsluhou. Bagr k vám dovezeme, provedeme práci a zase jej odvezeme. Pokud je práce na více dní, je možné bagr ponechat přes noc v zabezpečeném areálu u vás na pozemku. 

K dispozici máme Minibagr Takeuchi - lehký pásový minibagr, se kterým je možné kopat do hloubky až 1,75 m a projet dveřmi nebo brankou 80 cm. Je možné kopat i ve svahu nebo do úhlu.

Minidumper/nakladač Cormidi - lehký pásový nakladač, se kterým je možné odvézt až 800 kg materiálu najednou, projede dveřmi 90 cm. Nakladač je vhodné použít k odvozu nakopané zeminy do kontejneru nebo na jiné místo na pozemku. 

Multifunkční mininakladač, se kterým lze rychle a obratně přesunout velké množství zeminy do větší vzdálenosti. K tomuto stroji je i zajímavé množství příslušenství jako například paletové vidle pro přesun stavebního materiálu bez nutnosti něco ručně přeskládávat, míchací lopata, se kterou si naberete materiál bez námahy, a lze ji vyzvednout do téměř 3 m.

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo v kontaktním formuláři. Ozveme se vám nazpět a zkonzultujeme s vámi možnosti provedení práce i předběžné nacenění. V ceníku naleznete cenu za hodinu s obsluhou.