Půjčovna vysokozdvižného vozíku Brno

Půjčujeme multifunkční mininakladač MultiOne s paletovými vidlemi, díky kterým se ze stroje stane vysoce výkonný a obratný vysokozdvižný vozík. Stroj zvedne palety o váze do 1,3 tuny do výšky až 2,8 metru. 

Stroj má vysokou průchodnost terénem, každé kolo je ovládáno zvlášť, výrazně nepoškodí nepodmáčený trávník ani při opakovaném projíždění. Šířka stroje je 1,3 m, lze s ním proto projet i v úzkých prostorách a převážet například palety se stavebním materiálem, dřevem, panely a další těžká břemena. 

Šířku vidlí si můžete nastavovat ručně pomocí jednoduchého rychloupínacího systému. Mininakladač má speciální "plovoucí funkci", při které je zajištěné vodorovné naklápění vidlí tak, aby se náklad nesesunul, ale zůstával stále v rovině i při jeho zvedání nebo spouštění. 

Nakladač lze převézt několika způsoby. Do přiměřené vzdálenosti v rámci Brna a okolí s ním lze jet po silnici po vlastní ose s řidičákem sk. B (max. rychlost cca 18 km/h). Do větších vzdáleností je nutné zajistit vlastní nebo externí dopravu (stroj váží 1740 kg bez příslušenství).