Výkopové práce s pásovým minibagrem

Nabízíme pronájem pásového minibagru s obsluhou. Bagr k vám přivezeme a zase odvezeme a provedeme výkopové práce na vašem pozemku, takže nemusíte řešit obsluhu ani servis stroje.

Minibagr Takeuchi TB210R je lehký a nezůstávají po něm hluboké stopy, jeho hmotnost se na pásech rozloží. Je možné s ním přejet přes zahradu a neponičit trávník, může přejet po zámkové dlažbě, aniž by ji zdeformoval. Má nastavitelný rozchod pásů (75-102 cm), takže se s ním dá projet i dveřmi, průjezdy domu nebo klasickou brankou v zahradě. Tento bagr je bezpřesahový a umí kopat mimoose na obě strany. Dokáže tedy kopat podél zdí a zídek.

Pro převoz materiálu po pozemku lze využít minidumper Cormidi do úzkých míst, průjezdů a podobně. Na větší vzdálenost nabízíme rychlejší a větší mininakladač MultiOne.

Pokud máte na pozemku dostatek místa, můžeme práce provádět větším a rychlejším minibagrem Takeuchi TB225, který dosáhne do větší hloubky. Tento bagr máme osazený profesionálním systémem iDig 2D pro přesné výkopy základů, srovnávání teras, apod.

K odvozu materiálu lze využít mininakladač MultiOne nebo pásový mininakladač Ditch Witch SK1550, který má vysokou nosnost, velkou průchodnost extrémním terénem a jednoduché ovládání.

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo v kontaktním formuláři. Ozveme se vám nazpět a zkonzultujeme s vámi možnosti provedení práce i předběžné nacenění. V ceníku naleznete cenu za hodinu s obsluhou.