Pásové Minidumpery Cormidi

Nabízíme k zapůjčení pásové minidumpery Cormidi. Tyto malé a lehké nakladače jsou velkými pomocníky pro ty, kteří si chtějí buď upravit pozemek například rozvézt hromadu hlíny nebo převézt stavební materiál například úzkou brankou nebo v místech, kde by se musela použít kolečka. Minidumpery mají několik výhod. Jsou lehké, lze je proto převézt jednoduše na přívěsu nebo v dodávce. Uvezou až 800 kg materiálu naráz, tj. asi 7,5 koleček a můžete si s nimi sami nakládat hlínu pomocí přední lžíce. Lžíce je sklopná a můžete tak nejen nakládat, ale i zarovnávat, přidávat nebo ubírat hlínu podle potřeby. Díky pásům vám nerozryjí celý pozemek tak jako těžká technika a dá se s nimi jezdit i po trávníku.

S minidumperem se naučíte pracovat za pár minut, řízení je intuitivní pomocí páček na ovládacím panelu. Při řízení stojíte na stupátku za bagrem. Pokud ale potřebujete zdolávat větší sklony, přejet například přes obrubník nebo sjet z přívěsu, můžete jít vedle minidumperu a zároveň ho jemně ovládat. V naší půjčovně si můžete vybrat ze dvou minidumperů.

Benzínový Minidumper Cormidi 80

Pokud máte na pozemku více místa a průjezd alespoň 135 cm, můžete využít výkonnější a rychlejší multifunkční nakladač MultiOne, ke kterému lze navíc připojit řadu příslušenství jako míchací lopata, paletové vidle, různé druhy lžic atd.