Minibagr s obsluhou

Nabízíme zemní a výkopové práce minibagrem kompletně s obsluhou nebo velmi oblíbenou kombinaci dvou strojů například bagru s naší obsluhou a nakladače, který si budete obsluhovat sami.

Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější stroje tak, aby práce byla co nejefektivnější a nejlevnější. Vaše požadavky s vámi detailně probereme a zašleme vám odhadovaný rozsah prací a cenovou kalkulaci. Zajistíme také dopravu strojů na místo a zpět.

Oblíbené kobinace: Minibagr Takeuchi TB210R s obsluhou a minidumper Cormidi AC85. Minibagr těží zeminu přímo do minidumperu nebo na hromadu a pomocí minidumperu ji můžete odvážet například do kontejneru.

Minibagr Takeuchi TB216 a pásový mininakladač Ditch Witch SK1550 nebo kolový mininakladač MultiOne 8.4S. Souprava strojů střední velikosti. Pásový nakladač je vhodný do prudších terénů. Kolový je vhodnější na rovinu, je rychlejší a dokáže naložit vyšší kontejnery.

Minibagr Takeuchi TB225 s nivelačním systémem pro přesné výkopy základů, bazénů, jímek, inženýrských sítí atd. v kombinaci s pásovým nebo kolovým mininakladačem.