Zahradní pásové stroje

minidumpery, mininakladače, minibagry

K realizaci zahrad, výkopu základů, jímek, bazénů, inž. sítí, srovnávání a modelování pozemků atd. půjčujeme vysoce výkonné pásové zahradní stroje, transportéry a minibagry pro práce ve složitých a těžce dostupných terénech, kam se s většími stroji nelze dostat nebo firmy odmítají takovou práci udělat. 

Pásové Minidumpery Cormidi jsou nejvýkonnější a nejvíce užitné zahradní pásové stroje. Vynikají na všech zemních či stavebních pracích, kde je nedostatek místa. Tyto pásové transportéry projedou dveřmi, úzkými průjezdy, garážemi, pod pergolami atd. Díky přední lopatě můžete nakládat materiál do korbičky - nejen sypký jako hlínu, štěrk nebo písek, ale je možné převážet i pytle s cementem (pomocí přední lopaty si lze pomoct takový pytel naložit do korbičky), napytlovanou hlínou, různé stavební materiály, trámy, fošny, zkrátka vše, co byste jinak museli odnášet ručně nebo v kolečkách.

Pásový mininakladač Ditch Witch SK1550 je nejvýkonnější pásový transportér na světě ve své třídě s obrovskou tlačnou silou, svahovou dostupností a nosností. Hodí se na veškeré těžké zemní práce v malém nebo středním prostoru, umí vykládat do kontejneru, lze jej osadit výkonnými rýhovači nebo jiným příslušenstvím.

Dále půjčujeme pásové minibagry od 1,2 do 2,2 tuny s hloubkovým dosahem od 1,7 do 2,5 metrů. K minibagrům nabízíme vrtací zařízení s vrtáky 150 - 500 mm na výstavbu plotů, vinohradů, mikropilotů atd. nebo například pařezovou frézu, se kterou je možné efektivně a rychle zlikvidovat libovolně velké pařezy bez zbytečných výkopů.

Stroje lze zapůjčit s obsluhou i bez. Ceny najdete v našem ceníku.